Тестування. Де і навіщо застосовувати.
Перш ніж почати вивчати мову або приступити до вдосконалення наявних знань, необхідно визначити рівень володіння мовою співробітників за допомогою тестування. Практично всі тести, які використовуються зовнішніми провайдерами розроблені та визначаються за міжнародними стандартами CEFR (загальноєвропейська система рівнів володіння іноземною мовою, яка використовується в Європейському Союзі, являє собою перелік вимог, які можна застосувати до будь-якого іноземної мови). За допомогою грамотно складеного тесту можна оцінити основні мовні навички, такі як знання граматики, читання, аудіювання, письма та усного мовлення. За результатами співробітники розподіляються на групи за рівнем знань і для них підбирають найефективнішу програму.

Але тестування необхідно проводити не тільки перед безпосереднім стартом навчання, важливо також систематично відстежувати прогрес учнів. Йдеться навіть не зовсім про контроль співробітників — важливо бачити статистику. Дані статистики допоможуть виявити ефективність навчання, знайти слабкі місця в знаннях та працювати з ними. Регулярне тестування співробітників дозволяє відстежувати динаміку володіння англійською мовою за однією шкалою оцінки!

Переваги комплексного тестування співробітників:

  • докладне роз'яснення кожного навику володіння мовою
  • підбір програми навчання з урахуванням пробілів, виявлених в знаннях студента
  • можливість поліпшити конкретні навички в короткий термін
  • можливість брати участь у міжнародних конференціях та проєктах
Наша платформа тестування співробітників якраз розрахована на ці етапи. Тести розроблені нами — це оригінальний продукт, створений на основі рекомендацій CEFR.

Ми повинні вас попередити — ми дуже любимо деталі! Тому ми зберігаємо результати кожного тесту, які доступні в особистому кабінеті компанії. HR мають окремий кабінет зі спеціальним доступом до загальної інформації по всім співробітникам компанії.

В кабінеті компанії:
  • звіти по кожному пройденому тесту
  • деталізація по кожному навику володіння мовою
  • звітність по навчальних проєктах
  • можливість відстеження динаміки успішності по кожному студенту / проєкту / компанії
FAQ
Ми детально відповіли на самі
часто задавані питання
Готові дізнатися рівень володіння
мовою вашої команди?
Ми організуємо безкоштовне тестування
для вашої компанії!
Телефон
Made on
Tilda