Організація навчання співробітників
з 2RISE
Насправді ці турботи не повинні бути на плечах HR. Ми займаємося організацією цілком та повністю! Ваше головне завдання — успішно вибрати провайдера.

Головне завдання фахівця HR в організації навчання — визначити найбільш вигідну та оптимальну схему співпраці:

1 варіант — Самостійна організація навчання.
Тут вам необхідно організувати: пошук та наймання викладача для співробітників, складання графіків навчання, підбір комфортного часу навчання, організація співробітників в групи або індивідуальні уроки, вибір формату: онлайн / офлайн, контроль фінансів.

2 варіант — Делегувати на спеціалізовану компанію.
Вибір провайдера і постановка задачі на команду фахівців, яка:
  • самостійно організовує весь процес навчання індивідуально під цілі вашої організації
  • візьме на себе всі організаційні питання, комунікацію зі співробітниками та викладачами.
Якщо вам важливо максимально оптимізувати витрати часу на організацію процесу і безпосередньо свою участь, тоді варто розглянути другий варіант.

Ми підготували короткий огляд етапів організації робочого процесу з 2RISE:

1. Демо-урок. Наша співпраця ми починаємо зі знайомства — з нами та з нашими автоматизованими платформами. Для наочної презентації можливостей автоматизованих платформ 2RISE ми відкриваємо доступ до сервісів тестування, навчання та контролю. Проводимо безкоштовний демо-урок.
2. Вибір програми і форматів навчання. Онлайн, офлайн, комбо? Чи не обмежуємо у виборі формату навчання!

Завдяки багаторічному досвіду співпраці з компаніями різних сфер діяльності ми розробили профільні програми.

За запитом адаптуємо будь-яку програму під вашу компанію та цілі навчання в рамках заданого бюджету та з можливістю вибору будь-якого зручного способу оплати (фіз / юр особи).
У кожній програмі ви можете вибрати онлайн, офлайн або комбінований формат навчання і ваші побажання по викладачах.

3. Навчання. Після визначення всіх деталей процесу навчання — співробітники, викладачі та інші учасники отримують доступ до онлайн-платформи STUDY. Матеріали для навчання, додаткова література, домашні завдання — все необхідне знаходиться на платформі в онлайн доступі. За організацію перенесення занять, заміну викладача при необхідності, відповіді на запитання студентів, допомогу в пошуку матеріалів буде відповідальний Project-менеджер 2RISE. Він справжня права рука HR-a, до того ж дуже дієва.

4. Звітність. Результати навчання та кожного тесту, пропуски, фінансова звітність зберігаються, і доступні в особистих кабінетах співробітників та компанії. Кожен студент має доступ до своїх даних та результатів навчання в особистому кабінеті співробітника. У кабінеті керівництва компанії доступні дані по історії успішності всіх учнів, включаючи прогрес навчання по кожному співробітнику, консолідований звіт по всій компанії, фінансова історія.

Таким чином в особистому кабінеті компанії ви зможете бачити статистику та динаміку по всьому процесу навчання ваших співробітників:
✓ звітність по навчальних проектах;
✓ динаміку успішності по кожному студенту / проекту / компанії;
✓ фінансову звітність.

За запитом, індивідуально закріплений за вами Project-менеджер, сформує та надасть необхідний звіт.
FAQ
Ми детально відповіли на самі
часто задавані питання
Ми організуємо для вашої компанії
ефективний навчальний проект!
Для докладної консультації
заповніть форму нижче або зв'яжіться з нами.
Телефон
Made on
Tilda