Як вибрати зовнішнього провайдера з навчання англійської
Рішення прийнято — компанії необхідно організувати корпоративне навчання! І тут HR-менеджери опиняються перед складним питанням: як вибрати зовнішнього провайдера, який надасть послугу в повному обсязі. Компанія повинна бути здатна організувати та проводити навчання згідно з потребами саме вашого бізнесу або сфери діяльності. Корпоративне навчання персоналу англійській мові стане дієвим, швидким та зручним способом підвищити кваліфікацію співробітників без відриву від робочого процесу лише в тому випадку, якщо процес вивчення мови буде проходити на належному рівні.

Вибираючи провайдера для навчання своєї команди в першу чергу необхідно звернути увагу на:
  • репутацію компанії (наявність успішних реалізованих проектів, відгуків компаній-клієнтів)
  • історію розвитку
  • досвід роботи в даному сегменті ринку
  • кваліфікацію викладачів (освіта, досвід роботи, наявність міжнародних сертифікатів, наявність в штаті носіїв мови з англомовних країн)
  • обов'язкове проведення попереднього тестування співробітників для виявлення рівня їх актуальною підготовки, а також проміжних тестувань
  • можливість навчання в групах або індивідуально
  • рівень технічної оснащеності, в тому числі наявність спеціалізованих платформ або програм, а не типового, розповсюдженого софта
Спрямовані на навчання співробітники повинні мати можливість отримати навички саме в тому напрямку, який буде потрібен їм в роботі надалі. Це може бути упор на ділову переписку, вільне усне спілкування, комплексне або профільне навчання.

Існують і додаткові критерії, які здатні привести не просто до хорошого результату, а до блискучих показниками!

Що пропонуємо ми?

Персональний Project-менеджер справжня права рука замовника послуг!

Вибір програми навчання під завдання компанії, підбір викладача під потреби та умови замовника, перевірка звітності та надання необхідної інформації всім цим будете займатися не ви, а індивідуально закріплений за вами менеджер 2RISE. Він курирує та вирішує питання про скасування або перенесення занять та інші деталі навчання студентів.

Звітність — регулярно та детально.


Звіти подаються по кожному студенту: його прогрес в навчанні та динаміка розвитку навичок. Всі звіти знаходяться в онлайн-доступі, де можна подивитися все з боку як виконавця, так і замовника.

Повна автоматизація навчання.

Онлайн-платформа дозволяє вчитися, повторювати матеріали та закріплювати вивчене в будь-який зручний час! Освітня платформа STUDY містить завдання різної спрямованості і формату (включаючи аудіо і відео): лексика, граматика, тренажерні вправи та додаткові матеріали для всіх рівнів володіння англійською мовою.

Залишилися питання? Заповніть форму зворотного зв'язку і ми з радістю проконсультуємо вас та організуємо мотиваційний або навчальний проєкт на EASY!

FAQ
Ми детально відповіли на самі
часто задавані питання
Залишились питання?
Заповніть форму зворотного зв'язку і ми з радістю проконсультуємо вас та організуємо мотиваційний або навчальний проєкт на EASY!
Телефон
Made on
Tilda