Навчальна платформа STUDY
Крім занять з викладачем, співробітники вашої компанії повинні відпрацьовувати отримані знання та виконувати завдання поставлені тьютором. І робити вони це будуть в єдиній системі — на розробленій нами навчальній платформі.

На онлайн платформі можна знайти тренування по лексиці, граматиці, а також власну медіа-бібліотеку з оригінальними аудіо- та відеофайлами. Вона також підходить для самонавчання співробітниками. Час та місце визначає учень. Онлайн-тренажери відкриті для всіх студентів в безлімітному режимі. Виконання завдань та практика здійснюється на платформі STUDY з доступом 24\7.

Лексика. З особистої бібліотеки підручників необхідно вибирати ті, які підходять по тематиці, рівню складності або особистим інтересам. За бажанням можна дістатися і до кожного з них;) Після вибору підручників студент переходить від unit до unit.

Тренування. Після лексики важливо закріпити знання по кожному unit на тренажерах. «Збери речення», «Послухай - напиши», класичний «Слово - переклад» та багато інших штук, які будуть допомагати учневі «прокачуватись».

Граматика. Від теорії до практики. Для кожної граматичної форми є теоретичний опис з правилами. А після — тренажер граматичних конструкцій на тисячах реальних прикладів! Набір завдань кожного разу варіативний, щоб студент запам'ятовував не конкретні приклади, а конструкцію, яка наочно проілюстрована. На платформі є два режими тренування граматики: швидке тренування та відпрацювання окремих граматичних форм.

Матеріали. Медійна бібліотека складається з оригінальних відео, аудіо та статей з топових іноземних журналів і телеканалів з перекладом та новими словами, які можна додати для вивчення і тренувань. Матеріали тут класифіковані за рівнями і категоріями.

Тести. Ідеальним варіантом перевірки отриманих знань є онлайн-тести, які автоматично перевіряються та зберігають результати на платформі.

Платформа також є онлайн-помічником для ефективного вивчення мови, який постійно буде нагадувати про необхідність вчити мову та поповнювати словниковий запас. Але крім онлайн-помічника на зв'язку завжди знаходиться персональний Tutor, який курирує процес навчання, контролює та мотивує команду або учасника індивідуального навчання. З ними можна зв'язатися всередині платформи, що дуже зручно, якщо у вас виникають питання під час самостійного навчання.

Всі дані та дії, отримані онлайн, фіксуються та формують статистику навчання в особистому кабінеті компанії. HR/начальник відділу/директор компанії може сформувати необхідний звіт про ефективність навчання кожного співробітника. А це означає, що за допомогою платформи можна контролювати успішність та відстежити реальний прогрес навчання!
FAQ
Ми детально відповіли на самі
часто задавані питання
Ми організуємо для вашої компанії
ефективний навчальний проект!
Для докладної консультації
заповніть форму нижче або зв'яжіться з нами.
Телефон
Made on
Tilda