Корпоративне навчання. Методики.
Англійська допомагає в побудові кар'єри і розвитку бізнесу.

Організація корпоративних курсів не тільки робить компанію-роботодавця більш привабливою для кваліфікованих фахівців, але і дозволяє задовольняти внутрішні потреби в англомовних працівниках.
Якщо мета компанії визначена — навчальний проєкт будується виходячи з вибору спеціалізованої програми з вивчення мови профільними фахівцями (Нагадаємо, що в 2RISE таких програм більше 40). Найбільш затребувані напрямки це: фінансовий, юридичний, англійська для HR-менеджерів та ін., Безпосередньо програми перетинаються з вивченням загального ділової англійської.

При вивченні іноземних мов може бути використано безліч методик для досягнення мети. Вибір залежить від мети навчання співробітників.

Організовуючи мотиваційний проєкт для вашої команди ми радимо використовувати Callan method. Ця методика широко використовується для вивчення розмовної англійської. Найбільші компанії, такі як IBM, Fiat і Olivetti використовували Callan method для навчання своїх співробітників. Метод розділений на 12 етапів. Після закінчення всіх етапів, випускник володіє 5621 ключовими словами. Повне занурення в мовне середовище відбувається, починаючи з першого ж заняття. Чітко структурована методика навчання не дозволяє ніяких відступів.

Метод Авалон. В цілому, він має всі переваги Callan method, але орієнтований саме на бізнес тематику. При побудові навчального проекту даний метод незамінний, так як використовуються поглиблені програми для конкретних фахівців та напрямків бізнесу. Особливість цього методу — оновлення лексичного матеріалу кожні 4 роки.

E-learning. Дистанційне онлайн навчання виділяється серед існуючих форматів і є досить ефективним. Його характерною особливістю є те, що місце та час навчання, зручне для себе, завжди вибирає сам студент. Також, дана схема дозволяє максимально ефективно і в гранично стислі терміни навчити співробітників всім необхідним навичкам без відриву від виконання службових обов'язків. Можуть бути різні комбінації очного навчання з дистанційним.

На сьогоднішній день метод є найактуальнішим серед компаній-замовників, і пов'язано це не тільки з пандемією COVID-19 та переходом на віддалений режим роботи. Економія часу і заняття за зручним графіком безсумнівна перевага для співробітників, які зацікавлені в професійному розвитку.
Ми успішно організовуємо дистанційне навчання для багатьох компаній по всій Україні. Завдяки повній автоматизації та власним розробленим платформ процес навчання та контролю повністю відточений.

Але навіщо про це просто розповідати? Ми готові організувати для вашої команди безкоштовний пробний урок та дати доступ до всіх автоматизованим платформ!
FAQ
Ми детально відповіли на самі
часто задавані питання
Ми організуємо для вашої компанії
ефективний навчальний проєкт!
Для докладної консультації
заповніть форму нижче або зв'яжіться з нами.
Телефон
Made on
Tilda